albania

Online Booking

Arrival date:

Check out date:

Change/Cancel reservation »

mirë se vini

LA BRISA BOUTIQUE HOTEL

La Brisa. Një puhizë freskie që vjen nga deti.

Përfytyroni një nga fshatrat më të bukur të rivierës shqiptare, Dhërmiun. Perlën e Jonit. Pastaj zbrisni me fantazinë tuaj në shëtitoren kryesore të plazhit, derisa ta gjeni veten përpara ndërtesës më të bukur, të ngritur rishtazi, “La Brisa Boutique Hotel”. Një oaz klasi, me një aktitekturë bashkëkohore, që do t’ju bëjë të shijoni magjinë e bregdetit turkuaz, natyrën e pacënuar, në zemër të së cilës të ofrohet rehatia e një mjedisi kozmopolitan.

La Brisa Boutique Hotel është një vend ku takohen të gjitha shijet. Si ato natyralet, edhe të rafinuarat. Shijoni diellin, detin e natyrën, por edhe gatimet e shumëllojshme të kuzhinave mikse, që nga ajo vendase, italiane e deri tek ajo aziatike.

La Brisa Boutique Hotel është një projekt i dizajnuar për të ripërtërirë trupin dhe shpirtin.

Kjo është vetëm parathënia jonë… Tani është koha që ti të shkruash historinë tënde në “La Brisa Boutique Hotel”.

Eksperiencat në dhërmi

eksploro

eksploro

Dhoma & suita

Seafront room balcony
31 sqmMax. 2 guests
210 /night
View detail
Room La Brisa
40 sqmMax. 2 guests
280 /night
View detail

Dhoma & suita

Seafront room balcony
31 sqmMax. 2 guests
210 /night
View detail
Room La Brisa
40 sqmMax. 2 guests
280 /night
View detail

komoditete

Çfarë ofrojmë

swimming-pool

Pishinë e jashtme

Pishina në tarracën e hotelit është një nga atraksionet më joshëse për ata që duan të shijojnë verën.

dumbbell (1)

Palestër

Palestra jonë është dizajnuar për ata që nuk duan të shkëputen nga aktiviteti fizik edhe gjatë pushimeve.

playground

Këndi i fëmijëve

Për më të vegjlit kemi krijuar dy ambiente argëtuese, një të brendshëm dhe një të jashtëm.

parking

Parkim

Për klientët tanë kemi menduar edhe për parkimin në katin e nëndheshëm të hotelit.

rekomandime

vlerësime nga klientët

98
customer
satisfaction
%
Anëtarët GOld

perfito 20% ulje

Fundjava për ty dhe të dashurit e tu

Anëtarët Silver

10% ulje

Fundjava për ty dhe të dashurit e tu

 

Login